Namo pamatai iš blokelių tai greitas  būdas pastatyti namo pamatus.

Kodėl verta?

Darant pamatus iš blokelių nereikalingi klojiniai.

Namo pamataiNereikalinga jokia sunki technika pamatams įrengti kaip pvz. montuojant pamatų blokus.

Naudojant klojinius reikia nuo 40 iki 30% daugiau betono.

Darant klojinius iš medienos – pamatas nebus idealiai lygus ir sumokėsite brangiai už medieną kūrios negalėsite jau niekur panaudoti.

Naudojant pamatinius blokelius galėsite patys pasidaryti namo rūsio pamatą, isirengti rostverką namui arba juostinius pamatus.

Vis neapsisprendžiate, dėl pamatų? paskambinkite Mums ir mes Jūms padėsime išsirinkti tinkamus blokelius pamatams. Paaiškinsime, kaip juos sudėlioti, kaip rišama armatūra.

Paskaičiuosime reikalinga betono kiekį, apytikslu armatūros kieki.

Mūsų patirtis jau nuo 2009metų ir mumis pasitki daug statybos įmonių.

Rostverkas

Rostverkas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HAUS blokeliai – 100% natūralus produktas. HAUS blokelių gamybai naudojamos žaliavos neturi savyje žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų.

Visos HAUS blokelio gamybai reikalingos sudėtinės dalys yra kilusios iš gamtos. Žvyras, smėlis, cementas, vanduo – štai iš ko padarytas HAUS betono blokelis.

HAUS betono blokelio gaminimo būdas naudoja labai mažai energijos, priešingai nei gaminant kitus blokelius. HAUS blokelis įgauna savo tvirtumą po liejimo šaltai, per paprasčiausią natūralų džiūvimą.

Pamatų įrengimas iš blokelių Haus

Naudojant Haus blokelius labai lengvai ir paprastai galėsite patys pasidarytį namo rūsi iš Haus blokelių, galite įsirengti juostinius pamatus, taip pat rostverką iš Haus blokelių, baseiną, tvoros pamatą arba atraminę sienelę.

Rostverkas iš Haus pamatų tūri būti mažiausiai iš dviejų eilių blokelių.

Pamatas su rūsių statomas is Haus P6-30 blokelių.

HAUS betono blokeliai puikiai tarnaus statant: tarpbutines pertvaras, laikančias mūro sienas, rostverkus, pamatus, surenkamas perdangas.

HAUS blokelius statytojai vertina dėl puikaus kokybės ir kainos santykio.

Call Now Button