Haus blokelių gamybos technologija

Plakatas-Gamykla-webHAUS produkcija gaminama naujoje modernioje gamykloje pagal specialią tradicinę technologiją – šaltą betono liejimą ir natūralų džiovinimą.
Savo ypatingas savybes Haus gaminiai įgyja proceso metu naudojamų novatoriškų betono paruošimo ir vibracijos technologijų dėka.
Pažangiausia automatizuota technologinė linija, neaukšta sudėtinių medžiagų kaina, mažos energijos sąnaudos – visa tai leidžia sukurti aukštos kokybės ir žemos kainos Haus produkciją.

HAUS blokelis – tai tradicijų ir inovacijų dermė. HAUS blokelyje sujungiamos technoligijos naudotos dar XX a. pradžioje su XXI a. atrastais automatizacijos ir vibracijos metodais.Blokelis gaminamas tik iš natūralių žaliavų, nepavojingų žmogaus sveikatai. Sudėtinės dalys: cementas, smėlis, žvyras, vanduo. HAUS blokelis – tai natūralumas, ekologija, ekonomiškumas, kokybė. Gamyba reikalauja ypač nedidelių energijos resursų, liejamas šaltai, tampa tvirtas, kuomet natūraliai išdžiūsta.

 

HAUS betono blokelis nebijo klimato ir metų laikų pokyčių – saulės, šalčio, drėgmės, lietaus. Gali būti sandėliuojamas atvirame ore, mūro darbus galima atlikti bet kuriuo metų laiku.

HAUS betono blokelis yra ypač atsparus drėgmei. Dėka mažo kapiliarumo jis nesugeria drėgmės ir neleidžia jai prasiskverbti. Jei įmestume blokelį į vandenį pamatytume, kad blokelis nesudrėksta aukščiau ketvirtadalio savo aukščio. Taip atsitinka, nes gravitacija įveikia kapiliarų jėgas.

Sienų  mūrytų iš HAUS blokelių, esant poreikiui, galima ir netinkuoti, nedažyti. Betoninis blokelis yra labai atsparus aplinkos poveikiui, bėgant laikui mechaniniai ir fizikiniai rodikliai nesuprastėja.

HAUS blokelis turi dar daugybę privalumų: neskyla, netrupa, atsparus šalčiui – neužšąla, atsparus ugniai, nepūna, galima naudoti įvairų tinką, įžeminti nenutinkuotą sieną. Apskritai laikui bėgant HAUS blokelis įgauna dar daugiau tvirtumo!

Vakarų Europoje ir JAV namai iš tuščiavidurių plonomis sienomis betono blokelių mūrijami jau beveik pusę amžiaus. Lietuvoje šis produktas  – mūro blokelis, kombinuotas su izoliacinėmis medžiagomis, taip pat įgauna populiarumo. Jau penkis dešimtmečius egzistuojanti ir vis tobulėjanti mūrijimo sistema neturi sau lygių. Betono blokelių mūro sistema neturi konkurentų statybos rinkoje, jei palygintume esmines savybes – tvirtumą, ilgą tarnavimo trukmę, triukšmo ir garso izoliaciją, atsparumą drėgmei, natūralumą, ekologiškumą.

Patraukli kaina – HAUS blokeliai pasižymi nedidelėmis kainomis, jei lygintume su kitomis medžiagomis. HAUS blokeliai – tai ekonomiškiausias sprendimas.

Tvirti ir ilgai tarnaujantys – žinoma, kad betonas sendamas tvirtėja. HAUS blokeliai neskilinėja, nenutrupa, paprasta tinkuoti, nes tinkas puikiai sukimba su blokelio paviršiumi.

Nesudėtinga atlikti darbus – HAUS blokeliai garantuoja greitą ir kokybišką statybos procesą. HAUS blokeliai yra patogūs transportuoti, nešti, pasižymi tiksliais geometriniais išmatavimais. Statant neprireiks kombinuoti kelių skirtingos konstrukcijos produktų.

Atsparūs klimato pokyčiams –  dėl savo kapiliarumo HAUS blokeliai yra ypač atsparūs drėgmei. Jie neįmirksta, neleidžia prasiskverbti drėgmei. Atsparūs metų laikų pokyčiams, galima sandėliuoti atvirame ore, esant poreikiui gali būti nedažomi, netinkuojami.

Išskirtinės triukšmo ir šilumos izoliacinės savybės – HAUS blokelių sienos puikiai izoliuoja garsą ir sulaiko šilumą – žiemos metu šildymo sąskaita gali būti 20-30 proc. mažesnė.

Natūralumas ir ekologiškumas – HAUS blokeliai pagaminti iš natūralių medžiagų, nekenksmingi žmogaus sveikatai.

 

Call Now Button