Betoniniai blokeliai sienoms ir pamatams

Haus betono blokeliai tai puiki medžiaga namo sienoms mūryti. Betonas tai švari ir ekologiška medžiaga kurios sudėtis : smėlis, vanduo, žvyras ir cementas.

betono blokeliai

Betoniniai blokeliai

Haus betono blokeliai puikiai tinka namo sienoms, iš jų galima statyti 3 aukštų namą kūrio sienas nereikia armuoti. Galimastatyti pastatus ir aukštesnius uz trys aukštus bet bus reikalingas papildomas armavimas ir monolitinio žiedo liejimas. Stant individualu namą reikia nepamiršti , kad galima dėti perdangos plokštę be monolitnio žiedo ( būtina pasitarti su konstruktoriumi) priklauso nuo perdangos plokštės ilgio. Perkan betno blokelius mes Jums galime sukomplektuoti visas reikalingas namo sąramas langams, dūrimas, garažo vartams ir  monolitiniam žiedui. Betoniniai blokeliai su metais tk stiprėja, reikia nepamiršti šie blokeliai nebijo būti palikti per žiema lauke, nes kitų gamintoju blokeliai kaip pvz. akytas betonas sušlapės pakeičia savo savybes, keramikos blokeliui sušlapus ir u-šalus gali suskilinėti.

 Haus betoniniai  blokliai:

blokelių gniuždimo stypris 6, to pakanka įndividualaus nao statbai, Jums tikrai nereikalingi blokeliai kuriu stypris gniuždant yra 10 ir daugiau … Iš betono blokelių yra gaminami Haus pamatų betoniniai blokeliai kurių pagalba betoniniai blokeliai pamatamsgalima lengvai įsirengti, pamatus gręžtinius, namo rūsį, juostinį pamatą ar tvorą namui. Šie blokeliai yra triju išmatavimų 20 cm pločio, 25 cm pločio ir 30cm pločio, ” betoniniai  blokeliai ” plotį pasirenkate pagal Jūsų poreikį. Betoniniai klojiniai sutaupo Jūsų pinigus pamatų statybai, naudojant blokelius sunaudojama nuo 25 iki 40 procentų mažiau betono. Pamatas įrengiamas žymiai greičiau, nei naudojant įprastus klojinius arba sukalant juos iš medienos. Haus betoniniai blokeliai tai greičiausia ir pigiausia statyba namui. Skambinkite ir pasiūlysime geriausia blokelių pamatams, sienoms kainą.

Betoniniai blokeliai – tvirtas mūras

Nepamirškite kitų gaminojų blokeius Jūs renkatės 25cm 30 cm storio nes jie neatlaiko apkrovų, betoninius blokelius pasirenkate 20 cm storio tokiu budu 1m3 lokelių Jūs sutaupote 1kv.m.  t.y. iš 1m3 blokelių 30cm galite išmūryti 3,3kv.m. o iš Haus betoninių bokeliu 1m3 galite išmūryti 5kv.m. šių blokelių įšeiga yra žymiai didesne taip sutaupoma 1kv.m. kaina

betoniniai blokeliai

Call Now Button