Statybiniai blokeliai- kokius pasirinkti ?

Yra daug įvairių statybinių blokelių gamintoju.
haus sienu muro blokeliaiHaus blokeliai – tai blokeliai pagaminti iš natūralių produktų, į sudėti ieina smėlis , žvyras , vanduo.
Statybiniai blokeliai Haus naudojami, sienų mūrijimui yra pertvarų blokeliai.
Haus pamatų blokeliai naudojami juostinių pamatų statybai. Galima iš pamatinių blokelių statyti rostverką. Haus blokeliai yra naudojami vietoje kolijų. Šie statybinia blokeliai sukėle tikrą revoliuciją Lietuvos statybų rinkoje.
Paemame statybinį blokelį  matome , kad apačia blokelio yra skylėta o viršus lygus. Blokelio kampuose yra dvi skylės tam , kad galima būtų patogiai ji paiimti. Statybiniuose pertvariniuose blokeliuose nėra kampuose skylių.
Kodėl naudoti HAUS statybinius blokelius?

Statybiniai blokeliai

Haus blokeliai yra  dvidešimties cm storio, iš jų galimą mūriti daugiauščius namus-  visas apkrovas privalo haus muro  blokeliai s25apskaičiuoti konstruktorius. Iš sienų blokeliu galima pastatyti iki penkių aukštų namus. Taip pat statyti ugniasienes, kaip pvz.  Gariūnų verslo parkas.
Statybiniai blokeliai pamatams- tai idealus produktas pamatų statybai.
Iš pamatinių blokelių galite pasidaryti atraminę sienelę arba irengti pamatus tvorai. Šie blokeliai puikiai tinka rūsių įrengimui, daugiaukštei požieminiai aikštelei. Naudojant pamatinius statybinius blokelius jums kolojiniai bus nereikalingi. Nes šie blokeliai yra kaip klojinis ir neša dalį apkrovos.
Su Haus pamatų blokeliai lengvai isirengsite rostverką tarp polių.
Statybiniai blokeliai – jie  labia palengviną statybas, taupo pinigus ir laiką.
Isivaizduokite kiek laiko Jūms tektu mūryti sienas iš plytų ir priedo darbas dvigubai brangesnis.
Todėl statybiniai blokeliai taupo laiką statybininkų mūrijimo laiką.
Statybiniai blokeliai būna įvairių rūšių: keramzitbetonio blokeliai, akyto betono blokeliai, dūjų silikato blokeliai,  deginto molio blokeliai, betono blokeliai.

Statybiniai blokeliai – pamatams ir sienoms.

Call Now Button