Pamatų blokeliai

Haus pamatų blokeliai- tai lengvas ir greitas būdas pasidaryti pamatus.
Pamatu blokeliai Haus yra dviejų rūšių 30 cm ir 20cm pločio.

Pamatų blokai

Pamatų blokeliai

Haus p6-30 pamatų blokeliai naudojami rostverko arba rūsio statybai. I šiuos pamatų blokelius ipilamo betono kiekis yra 1m3 blokeliu reikia 0.7 m3 betono. Armatūros diametrą Jums turi paskaičiuoti konstruktorius.
Pamatu blokeliai Haus p6-20 jie puikiai tinka rostverko statybai, pamatų įrengimas tvoroms, namams, atraminėms sienelėms
Betoninių blokelių „Haus“ sistemos yra efektyvus ir racionalus pasirinkimas statant individualius gyvenamuosius namus. Pamatams, sienoms, perdangoms ir kitoms namo dalims skirti „Haus“ gaminiai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Mūsų gaminiai patinka ne tik statytojams ir užsakovams. Juos mėgsta statybų meistrai, profesionalūs mūrininkai, statybininkai, nes su „Haus“ blokeliais yra paprasta ir lengva dirbti, juos nesudėtinga montuoti.
„Haus“ blokeliai yra 100 proc. natūralus produktas. Blokelių gamybai naudojamos žaliavos neturi žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų. Visos „Haus“ blokelių gamybai reikalingos sudėtinės dalys yra kilusios iš gamtos: žvyras, smėlis, cementas ir vanduo.

Be jokios abejonės, didžiausias mūsų konkurencinis pranašumas yra patraukli kaina. Kam mokėti už mūro blokelių storį ar jų izoliacines savybes, jei vis tiek ant išorinių sienų įrenginėjame šilumos izoliacinį sluoksnį. Ant „Haus“ blokelių mūro sienos galima montuoti bet kokio storio ir bet kurios konstrukcijos – tiek vėdinamą, tiek ir tinkuojamą – šilumos izoliacinį sluoksnį. Tokiu būdu galima pasiekti norimą, net ir pačią efektyviausią, pasyviems ar energiškai efektyviems pastatams reikiamą atitvarų šilumos izoliacinę varžą.

Call Now Button