HAUS BLOKELIAI

Haus Blokeliai gamykla savo darbą pradėjo 2009 metais. Blokelių gamykla yra labai moderni dirba nedaug darbuotoju, todėl galime pasiūlyti blokelius konkurencingą kainą

P6-30 pamatų blokeliai

P6-30 pamatų blokeliai

Haus blokai yra gaminami iš smėlio, žvyro ir vandens. Tai reiškia , kad blokeliai yra ekologiski, netūri jokiu papildomų sudėdamujų dalių.
Haus blokeliai puikiai  tinka įndividualiems namams statyti iš sieninių blokelių galimą statyti iki penkių aukštų pastatus. Sienų blokelis yra 500mm (ilgis) 200mm (plotis) ir 250mm arba 200mm (aukštis). Haus sienų blokeliai yra labai tvirti Stiprio gniuždant vidutinė vertė 5 ( mūrijimo paviršiui; I kategorija).
Haus gamykloje taip pat yra gaminami pertvarų blokeliai SP jie puikiai tinka mūriti vidinęs namo pertvaras, išmūryti tvorą,  blokelio išmatavimai 500mm (ilgis) 100mm (plotis) ir 250mm.
Blokai yra mūrijami ant vieno cm. Skiedynio santykiu 6 dalys smėlio 1 dalis cemento ir plastifikatorius. Plastifikatorius yra naudojamas tam , kad siūlė neiždiūtų ir blokeliai gerai susiklijuotu tarūsavyje.
Haus pamatų blokai P6-20 ir P6-30 sukėlė tikra revoliucija pamatų statyboje.
Tai pats papraščiausias būdas pasidaryti pamatus neturint specialių įgudžių. Blokai montuojami  labai greitai ir

Haus sienų mūro blokeliai

Haus sienų blokeliai

paprastai. Haus blokeliai pamatams būną dviejų pločių 300mm. ir 200mm.
Pamatų blokaii yra tūščiaviduriai, į juos susideda armatūra  ir užpilami betonu. Iš Haus pamatinių blokelių galima įsirengti rūsį, požeminį garažą. Iš pamatinių blokeliu taip pat yra lengva pasidaryti juostinį pamatą namui. Iš Haus blokelių galite pasidaryti pamatą tvorai, atraminę sienelę.
Rostverkas iš Haus blokelių yra minimaliai iš dviejų blokelių, rūsis yra daromas iš Haus pamatu blokelių 30 cm pločio.
Haus blokeliai yra pristatomi nemokamai užsakant pilną mašiną. Pilana (fūrą) tai 25m3 – 29.7m3
Pristatymas visoje Lietuvoje, užsakyma įvygdomi per 2-5 darbo dienas priklauso nuo užsakymų kiekio.
Haus blokelių gamykla yra Šalčininkų rajone Vakariškių kaime.
Užsakymai Haus blokeliams priimami telefonu 861454354

Iš Haus blokelių yra pastatyta labai daug objektų tai prekybos centras Gariūnai, Aurum apartamentai, daugiabučiai Pašilaičiuose , būtai Žalgirio gatvėje „Koriai“.
Per tuos šešis metus Haus blokeliai užkariavo rinką – dabar sunkiai rasite žmonės  kurie pamatus darytu ne iš Haus Blokelių

Call Now Button